Cheats

Mësoni më të mirën Tricks për të përdorur iPad-in tuaj. Në këtë seksion do të gjeni manuale dhe shërbime për të cilat nuk ishit në dijeni në tabletin tuaj të preferuar. Mos harroni se të gjithë manualet e ndihmës për iPad janë shkruar hap pas hapi dhe ju gjithashtu mund të bëni pyetjet tuaja duke përdorur komentet në portal.

Ne gjithashtu do të shpjegojmë disa nga aplikimet thelbësore që do ta bëjnë tabletin tuaj një qendër për punë dhe argëtim. Zgjidhni manualin që ju intereson dhe lexoni me kujdes këshillat tona. Mësoni me ne!

Truket Ipad

Lista e mashtrimeve për iPad 1, iPad 2 dhe iPad të ri


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

22 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Blog aktualidad
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   anonim dijo

  Ato kanë qenë jashtëzakonisht të dobishme për mua, ju inkurajoj të vazhdoni të botoni mësime të reja.
  Faleminderit, Javier

  1.    anonim dijo

   Kapelja ime është kundër urdhrit tuaj të zgjuar mbi këtë toocr-biavp!

 2.   anonim dijo

  Më pëlqen të dëgjoj pak muzikë ndërsa punoj dhe volumi i iPad-it tim është shumë i ulët, si ta vendos volumin të jetë më i lartë?
  Mënyra më e lehtë për të importuar muzikë që kam në kompjuterin tim në Ipad

 3.   anonim dijo

  Si ta bëj të ndizet
  umi ipad papritmas u fik dhe nuk dëshiron të ndizet

  1.    anonim dijo

   Ky është një bashkëpunim më i dobishëm për debatin

 4.   anonim dijo

  Përshëndetje, mirëmëngjesi.Pyes; Unë kam një ipad.5.1.1 (9B206), model 294E, por nuk mund të kem një llogari (ipad ID) kështu që nuk mund të autorizoj asnjë aplikacion.

 5.   anonim dijo

  Si ta konfiguroj kamerën e iPad-it tim për të marrë një imazh të mirë?

 6.   anonim dijo

  Përshëndetje, një tablet iPad 1 ka një aparat fotografik dhe si mund ta aktivizoj atë?

 7.   anonim dijo

  ndihmë jailbreak 8.1.3

  https://goforesthill.com

  1.    anonim dijo

   Ju e keni goditur topin nga parku! E pabesueshme!