Cyber ​​e hënë 2022 në tableta

Ju tashmë e dini atë Ofertat e të hënës Cyber ​​në tableta Ata do të na japin një tjetër shans për të marrë një çmim të mirë në rast se ne kemi humbur të premten, dhe ka disa që nuk kanë asgjë për të pasur zili nga ajo e javës së kaluar. Ne shqyrtojmë më interesantet që mund të gjenden në varësi të llojit të tabletës që po kërkoni.

Ofertat Cyber'Monday në tableta për t'u marrë parasysh

Këtu është një përzgjedhje e ofertave më të mira të së hënës Cyber ​​në tableta:

Markat e tabletave që mund t'i blejmë më lirë të hënën Cyber

Huawei

Oferta e së hënës në internet HUAWEI MatePad T10s -...

Gjiganti kinez Huawei ka zgjeruar biznesin e tij në mbarë botën, me vëmendje të veçantë në tregjet evropiane dhe spanjolle. Kjo firmë ka dekada inovacioni dhe avancimi teknologjik për të pajisur pajisjet e saj me më të mirët. Tabletat e tyre shquhen për çmime mjaft të rregulluara dhe veçori me të cilat nuk duhet t'i keni zili markave më të shtrenjta. Nëse ju pëlqejnë modelet e tyre, mos hiqni dorë nga ofertat e të hënës Cyber.

mollë

Oferta e së hënës në internet 2021 Apple iPad (nga ...

Apple është një nga markat më të vlerësuara në botë, falë dizajnit, ekskluzivitetit, cilësisë dhe performancës së pajisjeve të saj. Përveç kësaj, ato janë të mbushura me veçori dhe funksione inovative për ta bërë jetën më të rehatshme dhe produktive për përdoruesit, si dhe me një sistem operativ të qëndrueshëm, të fortë dhe të sigurt. Një luks në botën e tabletëve dhe që mund ta merrni edhe për qindra euro më pak gjatë të hënës Cyber.

Samsung

Oferta e së hënës në internet Samsung Galaxy Tab A8 -...

Marka e Koresë së Jugut është bërë një nga standardet në botën e teknologjisë. Ai ka disa nga proceset më të avancuara për prodhimin e pajisjeve elektronike dhe me teknologjitë më të avancuara. Kjo vihet re në tabletët e tyre, të cilët mund të jenë një alternativë e mrekullueshme e nivelit të lartë ndaj atyre të Apple dhe me sistemin operativ Android. Nëse dëshironi një prej tyre, mbani mend se të hënën Cyber ​​mund t'i merrni deri në 20% më pak.

Lenovo

Oferta e së hënës në internet Lenovo M10 FHD Plus-...

Është prodhuesi tjetër i madh i pajisjeve teknologjike në Kinë. Kompania është lider në sektorin e superkompjuterëve, dhe gjithashtu ka aksione të mëdha në botën e kompjuterëve dhe pajisjeve mobile. Madje në radhët e tyre kishin edhe aktorin Ashton Kutcher. Sa i përket teknologjisë në to, e vërteta është se tabletët e tyre ofrojnë shumë, me një vlerë të shkëlqyer për para. Përveç kësaj, do të gjeni modele shumë inovative që mund të shërbejnë si tablet dhe si altoparlant inteligjent në të njëjtën kohë. Dhe tani me zbritje të hënën Cyber.

Xiaomi

Xiaomi është gjithashtu një tjetër nga gjigantët e teknologjisë kineze dhe është zgjeruar me një shumëllojshmëri të gjerë të nën-markave në të gjithë sektorët. Modelet e tij të tabletave dallohen për dizajnin tërheqës, cilësinë, performancën dhe çmimet më të ulëta. Nuk është rastësi që ngjajnë me ato të Apple, pasi këtë synojnë nga kjo firmë, të jetë Apple me kosto të ulët. Dhe do të jenë edhe më të lira të hënën Cyber, me zbritje rreth 30%.

Surface Pro, protagonist i ofertave në tabletët Windows

Oferta e së hënës në internet Laptopi Microsoft Surface...

Nëse jemi të interesuar Tabletat Windows, ofertat më interesante po luajnë në Sipërfaqja Pro. Në rastin konkret, në fakt, zbritjet e sotme janë më të mira se ato të së premtes, në fakt. Në një dorë, microsoft vazhdon të na ofrojë paketë me zbritje për modelet me Intel Core m3 dhe Intel Core i5, por e ka ulur çmimin e kësaj sekonde jo më pak se 100 euro më shumë, duke e lënë në 900 euro. Por, nga ana tjetër dhe akoma më interesante, ndër Ofertat e Amazon Cyber ​​të së hënës, ne kemi të njëjtën paketë vetëm për 860 euro.

Kur është e Hëna Cyber ​​2022

Cyber ​​​​Monday 2022 mbërrin vetëm të hënën pasuese të së Premtes së Zezë. Këtë vit do të jetë 28 nëntor. Është një ngjarje globale që shumë dyqane online kanë tërhequr mëngët për të tërhequr klientët me oferta të shijshme dhe për të tërhequr kështu të gjithë ata që nuk kanë mundur të marrin produktet që dëshironin të Premten e Zezë.

Këtë ditë ju mund të blini një mori artikujsh të të gjitha llojeve, duke përfshirë tableta, me Zbritje të ngjashme me ato që ndodhin të Premten e Zezë. Por këto zbritje do t'i gjeni vetëm në dyqanet online, si platforma Amazon, midis faqeve të tjera të shitjeve si Fnac, Mediamarkt, PCComponentes, Alternate, etj. Prandaj, ofron rehati më të madhe, pa pasur nevojë të ngriheni nga divani, apo të ngriheni herët, apo të bëni radhë në dyqane.

Një tjetër datë e mrekullueshme për të shënuar në kalendarin tuaj të blerjeve dhe në të cilën mund të blini atë që ju nevojitet, duke kursyer madje qindra euro. Përveç kësaj, ju jo vetëm që mund të kënaqni veten, por edhe blerjet paraprake të dhuratave për Krishtlindje dhe kështu kurseni edhe në këtë.

E Premtja e Zezë kundër E Hënës Cyber

El E Premtja e Zezë, ose e Premtja e Zezë, është një nga ato mundësitë vjetore për të blerë gjithçka që ju nevojitet me ulje të konsiderueshme. Disa mund të jenë më të larta se të ashtuquajturat ditë pa TVSH, të cilat kufizohen në një zbritje prej 21%. Nëse jeni të vëmendshëm edhe sot e kësaj dite në çdo dyqan, qoftë fizik të vogël e të madh, ashtu edhe online, do të shihni se para syve ju dalin pazare që nuk do të mund t'i humbisni. Megjithatë, ndonjëherë është e vështirë të marrësh atë që kërkon në këtë ditë, ose sepse modeli specifik nuk hyn në një ofertë flash, sepse është shitur, ose sepse ka harruar që ishte Black Friday. Gjëja pozitive është se gjithnjë e më shumë dyqane, si Amazon, zgjerojnë ofertat e tyre përtej kësaj të premteje në nëntor, madje mund të gjeni disa promovime interesante në ditët e javës përpara, gjatë fundjavës pas dhe të kulmoni me Cyber e hënë..

El Cyber'Monday, ose Cyber'Monday, është një tjetër mundësi e shkëlqyer, e ngjashme me të premten e kaluar, por e kufizuar në mjedisin dixhital, pra në faqet e shitjeve dhe jo në dyqanet fizike. Kjo ditë u zbatua shumë më vonë se e Premtja e Zezë dhe mbërriti në Spanjë jo shumë vite më parë, pasi tregtia elektronike ka pasur një bum më të fundit. Kjo është arsyeja pse nuk është aq popullor sa të premten e kaluar, por kjo e bën pothuajse edhe më interesante, pasi nuk do të ketë aq shumë përdorues të etur për oferta që shesin produktet si të premten.

Për klientët është një mundësi për të blerë atë që u nevojitet, ose për të marrë dhurata për Krishtlindje, dhe kurseni në pazar. Për bizneset, nga ana tjetër, nuk nënkuptojnë humbje duke lënë gjithçka më lirë se zakonisht, por krejt e kundërta. Këto janë ditë kur shitjet dhe të ardhurat rriten në qiell.

Pavarësisht ngjashmërive midis të Premtes së Zezë dhe të hënës Cyber, ka disa dallime thelbësore. Në të dyja ditët mund të blini të gjitha llojet e produkteve, nga markat kryesore, dhe me zbritje që mund të variojnë nga 5 ose 10%, deri në disa që kalojnë 20 ose 30%, duke arritur përqindje shumë më të larta në vende të caktuara. Por mënyra për të blerë është shumë e ndryshme në të dyja ditët, pasi njëra përfshin shkuarjen në qendrat e mëdha tregtare dhe dyqanet për të blerë, dhe tjetra ju e kërkoni atë në ueb dhe ata do ta dorëzojnë në shtëpinë tuaj. Kjo gjithashtu nënkupton një ndryshim tjetër të prejardhur, dhe ai është se në Black e keni atë për momentin, dhe në Cyber ​​mund të duhen disa ditë për të mbërritur. Ky mund të jetë një pengesë nëse tashmë keni nevojë për të.

Megjithatë, kur nuk keni zgjidhje tjetër veçse të blini atë që kërkoni dyqane elektronike, e hëna në internet është vendimtare për të kursyer dhe për të marrë një mori pazaresh. Gjithashtu, nëse e keni kaluar ditën ngjitur me ofertat e të Premtes së Zezë dhe nuk keni marrë atë që keni dashur ose është shitur, kjo e hënë është shansi juaj i dytë për të blerë.

Me pak fjalë, nuk ka ditë më të mirë se një tjetër, të dyja kanë avantazhet dhe disavantazhet e tyre dhe në të dyja do të gjeni oferta fantastike. Edhe shumë përdorues i shohin ato si komplementare, dhe të Premten e Zezë ata blejnë disa gjëra dhe të hënën Cyber ​​të tjera ...

E hënë në internet në tableta

Tableta të reja kompakte Fire

Gjatë të hënës Cyber ​​2022, më 28 Nëntor, mund të gjeni një mori produktesh në dyqanet online me zbritje që i shndërrojnë ato në pazare. Shfrytëzojeni rastin për të blerë tabletët tuaj këtë ditë dhe kurseni shuma të mëdha parash, si dhe mund të blini të gjitha llojet e aksesorëve me zbritje, si mbulesa, mbrojtëse ekrani, lapsa dixhitalë etj. Dmth, produkte që priren të jenë shpenzime të mëdha gjatë çdo dite tjetër, dhe që mund t'i merrni për shumë më pak, ndonjëherë me çmimet e tabletave të rinovuar (por janë të rinj).

Mbani në mend se tabletët mund të kenë çmime që variojnë nga 100 € për çmimet më të ulëta, deri në 800 € ose 900 € në disa raste për ato të nivelit të lartë. Me zbritje prej 10-20% aplikuar në këto çmime, përkthehet në kursime që mund të arrijnë qindra euro, gjë që nuk është aspak keq. Në fakt, shumë përdorues përfitojnë nga këto ditë për të blerë produkte ekskluzive si Apple iPad, një pajisje premium që nuk mund të lejohej gjatë një dite tjetër të vitit për shkak të çmimeve të larta, por që bien brenda buxhetit të Premtes së Zezë ose E hëna kibernetike.

Për ata që kërkojnë më shumë tableta të rangut të mesëm, ka disa opsione për t'u marrë parasysh. El Corte Inglés, një zbritje e vogël në çmimin e tij të zakonshëm, por që ia vlen të merret parasysh; e treta është MediaPad T5 10 nga 130 euro, një tjetër ofertë që e pamë tashmë të Premten e Zezë dhe e vështirë për t'u mposhtur nëse kërkojmë një tabletë të lirë të besueshëm 10 inç.

Ne e përfundojmë me rekomandime për ata që kërkojnë një tabletë të lirë, sepse dy nga ofertat më interesante të së Premtes së Zezë përsërisin Cyber ​​​​Monday: nga njëra anë, ne kemi Tabletat Amazonqysh nga Zjarri 7 mund të blihet për 50 euro dhe Zjarri 8 HD nga 80 euro; nga ana tjetër, Lenovo Tab 4 7 Essential, vazhdon të gjendet sot vetëm në El Corte Inglés 70 euro.

Të hënën Cyber ​​iPad dhe Apple

Oferta e së hënës në internet 2021 Apple iPad (nga ...

Produktet e Apple kanë çmime vërtet të shtrenjta, dhe është se është teknologji premium, dhe marka e këtyre pajisjeve paguhet. Megjithatë, Cyber'Monday hap mundësinë e të pasurit të një prej këtyre objekteve të dëshirës për shumë adhurues të teknologjisë, por me një çmim të volitshëm. Edhe nëse do të kishit buxhetin për një iPad, duke përfituar nga këto oferta mund të blini një model iPad Pro për të njëjtin çmim, që është një kërcim shumë i rëndësishëm në përfitime pa investuar asnjë qindarkë më shumë. Me të do të keni një qendër argëtimi të avancuar për të gjithë familjen dhe një mjet të fuqishëm pune, i cili është gjithashtu i sigurt dhe i besueshëm.

Në platforma si Amazon, ose Fnac, do të gjeni oferta shume te mira në iPad këto ditë. Zgjidhni modelin tuaj të preferuar, ngjyrën tuaj të preferuar dhe për pak orë do ta keni në shtëpi, ja sa komode është kjo e hënë Cyber...

Ku të merrni oferta tabletash për të hënën Cyber

tableta kibernetike të së hënës

Për të marrë ofertat më të mira për tabletët gjatë të hënës Cyber, shumë platforma të shitjeve në internet do të lëshojnë ofertat e tyre. Edhe disa dyqane që kanë ambiente fizike lëshojnë gjithashtu oferta në faqen e tyre të shitjeve: 
  • Amazona: Kjo platformë amerikane e shitjeve është e preferuara e shumë njerëzve, pasi në të mund të gjeni të gjitha markat e tabletave të përmendura më sipër dhe shumë të tjera, me modelet aktuale, madje edhe modelet e viteve të kaluara shumë më të lira. Madje mund të gjeni disa oferta për të njëjtin produkt, kështu që jeni të garantuar të merrni pazaret më të mira me ofertat e tyre flash gjatë Cyber ​​​​Monday 2021. Përveç kësaj, ju keni gjithmonë mbështetjen e një gjiganti si ky, duke garantuar blerje të sigurta, të lehta kthehet, dhe Nëse jeni Kryeministër, mund të kurseni kostot e transportit dhe paketat do të mbërrijnë në shtëpinë tuaj shumë më herët.
  • Gjykata angleze: Rrjeti spanjoll i dyqaneve nuk shquhet pikërisht për çmimet e tij të ulëta, por në ditë si Tecnoprices, apo Black Friday dhe Cyber'Monday, mund të shihni edhe oferta interesante në seksionin e tij të teknologjisë. Blini markat dhe modelet më të mira të tabletave me zbritje në dyqanin e tyre të internetit gjatë kësaj dite dhe do të fitoni.
  • E veshur: Ky zinxhir tjetër i specializuar në teknologji ka edhe faqen e tij të shitjeve online, e cila do të ngarkohet me çmime të ulëta gjatë të hënës Cyber. Kjo ju ofron një mundësi të mirë për të blerë tableta nga markat më të njohura me modele të fundit për më pak se sa kushtojnë zakonisht. Zinxhiri portugez ofron gjithashtu një blerje të sigurt me ndihmë pothuajse në çdo nevojë.
  • mediamarkt: Slogani i këtij zinxhiri teknologjik gjerman është "Unë nuk jam budalla", dhe i referohet çmimeve konkurruese që ata kanë për të gjitha produktet e tyre, përfshirë tabletët. Por nëse i shtoni kësaj ditë si Cyber ​​​​Monday, faqja e saj në internet është plot me zbritje me të rëndësishme%, blerja inteligjente është e garantuar.
  • ndërprerje: Zinxhiri Gala gjithashtu filloi shitjen online me faqen e tij të internetit. Ky zinxhir i rëndësishëm shitjesh ka një seksion teknologjie me disa nga modelet dhe markat më të mira të tabletave që ju presin dhe me zbritje të konsiderueshme për Cyber ​​​​Monday që nuk do t'i gjeni në dyqanet e tyre fizike. Kërkoni atë që ju nevojitet dhe ata do t'ju sjellin në shtëpi, edhe nëse nuk keni një nga këto afër shtëpisë.